שושנה סלקטר

shoshana selekterנומרולוגיה ואופנה

איזור פעילות:
מרכז (מקבל עבודות מכל חלקי הארץ)

על עצמי:
איך הגעתי לנומרולוגיה?!
המקצוע הראשוני שלי גננת. למדתי בסמינר בית ברל, ואחרי שנים של עבודה בד בבד, למדתי העשרה בתחומים הקשורים לעידן החדש. כמו: רייקי, נומרולוגיה, טרות, קריסטלים ומינרלים, כירולוגיה, אסטרולוגיה, גרפולוגיה, פנג שוואי, פסיכוגרפיה , יסודות הקבלה.
המיקוד שלי בנומרולוגיה כוח האותיות וקבלה. ועד היום אלה שני התחומים שאני ממשיכה ללמוד ומעשירה את עצמי.
את האינפורמציה אני שואבת מתאריך הלידה ושמו של האדם, זו נקודת ההתחלה. ומפנחת את ארגז הכלים העומד לרשותכם, על מנת שתוכלו לגעת ולמנף את הפוטנציאל שלכם.
כך תוכלו לחזק את העוצמות והאמונה בעצמכם, ולבנות דפוסי התנהגות שישרתו אותכם למשימות החיים.
בכך שתהיו מודעים לתכונות החזקות והחלשות, לשאיפות, לשנות דפוסי התנהגות שלא משרתים אותכם.
הכרה עצמית טובה יותר, ותגובתיות מתוך עוצמה פנימית ובטחון בכל מה שתעשו.

החלק שמייחד אותי בנוסף: הוא שאני גם כותבת את הדברים בתוך ספר, שיוצרת הזדמנות לגשת בכל רגע נתון לקרוא, להפנים, להטמיע.ליצור שינוי לתודעה חיובית, בונה ומעצימה!

אפשר לקבל יעוץ פרטני אחד על אחד ויש אפשרות בטלפון. מזמינה אותכם להתקשר אלי ולקבל ייעוץ בכל נושא שחשוב לכם, כולל בחירת שמות.  

עסקאות המתאימות עבורי הם: כל אחד שרוצה להגיש או לקבל, מתנה מיוחדת, מאתגרת, לא קונבציונאלית, מעוצבת, נשארת לאורך זמן ויוצרת שינוי תודעה חיובי!!!
כעת אני מכינה שתי מתנות אישיות מעצימות במחיר שווה לכל נפש.

בכובע הנוסף שלי:
אני מעצבת ותופרת. (למדתי בשנקר עיצוב, דיגום חופשי, ותדמיתנות.) היום אני בעיקר יוצרת סגנון המשרת אופנה לנשים שרוצות להיראות במיטבן. מבאים לביטוי את הצדדים היותר מחמיאים, אופנתית קלילה ואלגנטית.

יש אפשרות של סדנא- ללמוד וליצור בגדים ב-5 מפגשים. 2 תלמידים בכל מיפגש של 80 דקות במחיר של 480 ש”ח.** עמלה לכל אחת 50 ש”ח. 

הסמכה פורמלית:
אופנה- בשנקר
נומרולוגיה מספר מורים

פרטי התקשרות:
shosh108108@gmail.com 
050-6441132
03-5407325 

 


הוספת תגובה