קידום העסק במנועי החיפוש

קידום אורגני במנועי החיפוש – להיות בדף ראשון בגוגל

מערכת פסיפס בנוייה כך שכרטיסי הביקור העסקיים של הנרשמים לפסיפס יקודמו במנועי החיפוש ויקבלו דירוג גבוה לפי שם הבעלים, שם העסק, שם המותג, סוג המקצוע ואף עבור מילות חיפוש רלונטיות.

הקידום נעשה בשני אופנים: פנימי וחיצוני ואינו מצריך התערבות ישירה או עבודה מיוחדת מצד החברים בפסיפס!

כרטיס הביקור העסקי שנפתח במערכת פסיפס אינו דומה לאף תהליך אחר שקיים ברשת – פירטי העסק מועברים באמצעות המערכת האוטומטית של פסיפס, אך בניית כרטיס הביקור נעשת ע”י צוות פסיפס – אנו האתר היחיד ברשת שדואג לקיום חוקי האופטימיזציה הפנימית של הדף שלך!

בנוסף לכך, מערכת פסיפס מפיצה ומפרסמת את כרטיס הביקור שלך בעשרות אתרים נוספים ורשתות חברתיות שונות - כך שהחשיפה העסקית שלך בשימוש בפסיפס גם גדולה יותר מכל אתר מתחרה וגם מניבה תוצאות טובות יותר מאחר שאנו דואגים לייצר קישורים נכנסים רבים – הן לכרטיס הביקור העסקי בפסיפס והן לאתר הרשמי שלך.

פסיפס עושה שימוש באופטימיזצית רשת (SEO) פנימית וחיצונית – ובכך חברי פסיפס זוכים לחשיפה ניכרת ללא שום פעולה מצידם  מאחר שצוות פסיפס דואג לעשות זאת עבור כל בעל עסק המצטרף לאתר.

לפתיחת כרטיס ביקור עסקי בפסיפס לחץ כאן!

דוגמאות לקידום כרטיס ביקור עסקי באמצעות מערכת פסיפס:

ידוע שבעידן גוגל החיפוש, אחר עסקים ושירותים, הוא קל וכי המידע לגביהם נגיש. עסקים, עצמאיים ונותני שרותים שונים יודעים כי לקוחותיהם מבצעים חיפוש כדי לקבל מידע על טיב השירות והמוצרים. המונח “to google someone” כבר נטמע בשפה האנגלית ותהליך החיפוש אחר שם אישי בגוגל הוא כבר חלק מתהליך קבלת ההחלטות של לקוחות רבים.

לפיכך ישנה משמעות גדולה למה שמופיע בדף הראשון בגוגל עבור שם העסק, הסלוגן, שם המותג ואפילו שם נותן השירותים או העצמאי!

 אך האם ניתן לשלוט בתוצאות החיפוש? האם ניתן לשלוט בתוכן אליו הלקוח יחשף? – מערכת פסיפס נבנתה בשביל לתת מענה בדיוק בנקודה זו – להעביר שליטה לבעל העסק, לכוון את הלקוחות לאותם צמתים ברשת אליהם אנו רוצים שיגיעו ולתת חשיפה לאנשים ועסקים שתיהיה מכוונת מטרה ואפקטיבית, בין אם הם נמצאים ברשת ובין שלא.

* בדוגמאות הבאות תוכלו למצוא דוגמאות לדירוגים גבוהים של כרטיסי ביקור עסקיים במערכת פסיפס במנוע החיפוש גוגל לפי נושאי חיפוש שונים. ניתן ללחוץ על התמונות לקבלת תמונה גדולה וברורה יותר!

חשיפת כרטיס ביקור עסקי – בחיפוש לפי שם:

לפיכך אחד הנושאים החשובים ביותר עבור בעלי עסקים ונותני שירותים שונים הוא לחשוף את הלקוח הפוטנציאלי למה שאתם רוצים שהוא יהיה חשוף אליו.

חיפוש שמי הוא אחד הנפוצים ביותר ומערכת פסיפס מובילה את תוצאות החיפוש על פי שם ובנוסף מאפשרת לבעל כרטיס הביקור בפסיפס לקבוע למה יחשף הלקוח שלו כאשר יגיע לפסיפס ולהיכן יוכל להמשיך מנקודה זו!

אלון פיאדה ואסנת טרנוס הינם היוזמים מאחורי אתר פסיפס. כאנשים בעלי רקע ברשת, אלון ואסנת מקבלים חשיפה ברשת ממקורות שונים – החל מפעילויות ברשתות חברתיות, דרך ניהול פורומים וקבוצות מקצועיות ועד לאתרים רשמיים רבים בנישות שונות.

ועדיין כרטיסי הביקור שלהם בפסיפס מצליחים להאמיר ולתפוס מקום של כבוד בתוצאות החיפוש בגוגל.

חיפוש על פי שם - אסנת טרנוס חיפוש על פי שם - אלון פיאדה

להרשמה לפסיפס - לחץ כאן!

יבוא מי שיגיד שברור שיש אינטרס חזק לקדם את כרטיסי הביקור ליוזמים של פסיפס.אך אנו יכולים להביא עשרות דוגמאות שונות של אנשים ועסקים הרשומים בפסיפס ואף רואים תוצאות טובות יותר… כמובן שחובת ההוכחה אלינו – אז בבקשה…

חשיפת כרטיס ביקור עסקי – בחיפוש לפי שם עבור אנשים פעילים ברשת:

אנשים שונים שפעילים ברשת מגלים כי כרטיס הביקור העסקי שלהם בפסיפס זוכה לחשיפה שעולה על כל כרטיס ביקור עסקי אחר ברשת, גם אם הם לא פועלים ישירות לקידומו של הכרטיס בפסיפס – וזאת למרות כל הפעילות שהם מבצעים ברשתות חברתיות ובפרופילים שונים. כרטיסי הביקור של פסיפס מדורגים גבוה באופן עקבי עבור שם בעל כרטיס הביקור ובכך מאפשר לבעל העסק לכוון את הלקוח לאותם מוקדים בהם הוא פעיל יותר ושבהם הוא רוצה לקבל את החשיפה – בין אם זה לאתר העסקי ובין אם לפרופיל ברשת חברתית.

כרטיסי הביקור בפסיפס מדורגים לרוב באחד המקומות הראשונים בגוגל עבור הפעילים ברשת ולעיתים אף מדורג גבוה יותר מהאתר הרשמי של העסק!

חיפוש על פי שם - הילה אלפסי חיפוש על פי שם - אורלי אוזר

להרשמה לפסיפס - לחץ כאן!

חשיפת כרטיס ביקור עסקי – בחיפוש לפי שם עבור אנשים שאינם פעילים ברשת:

כרטיס הביקור העסקי בפסיפס של אנשים שאינם פעילים ברשת מדורג בממוצע אף גבוה יותר וניתן למצוא אותו פעמים רבות במקום הראשון וזאת גם במקרים בהם ישנם כרטיסים או פרופילים באתרים אחרים – שפעמים רבות גובים תשלום גבוה על שירותיהם!

עבור אנשים ועסקים שאינם מייצרים נוכחות ברשת – פתיחת כרטיס ביקור עסקי במערכת פסיפס נותנת את הערך הגבוה ביותר והחשיפה הרבה ביותר מכל מתחרה אחר… וזאת ללא צורך בעבודה או השקעה נוספת מצד המפרסם.

חיפוש על פי שם - עינת סלבוצקי חיפוש על פי שם - אירית תמים

להרשמה לפסיפס - לחץ כאן!

חשיפת כרטיס ביקור עסקי – בחיפוש לפי שם מותג או שם העסק:

 

קבלת דירוג גבוה בתוצאות החיפוש עבור שם העסק או שם המותג שלך גם הוא חשוב! כאשר לקוח מחליט לחפש עסק מסויים חיפוש על פי שם העסק בהחלט רלונטי עבורו – פסיפס דואג כי תיהיה גם שם. בחיפוש על פי שם העסק או שם המותג ניתן למצוא פעמים רבות את כרטיסי הביקור של העסק בפסיפס בדירוג גבוה במנועי החיפוש. מיכוון שלקוחות עבר יכולים להשאיר תגובות בכרטיס הביקור שלך בפסיפס, לקוחות פוטנציאליים ימצאו בכרטיס הביקור שלך שימוש רב ואתה תרוויח עוד לקוחות.

חיפוש לפי שם עסק - מרכז אימון נשי חיפוש לפי מותג - לבלוב חיפוש לפי מותג - וויזי

להרשמה לפסיפס - לחץ כאן!

חשיפת כרטיס ביקור עסקי – בחיפוש לפי מקצוע:

כרטיס הביקור של פסיפס מאפשר חשיפה ע”פ תחום העיסוק שלך ולא רק ע”פ חיפוש השם שלך. פסיפס מצליח להביא לשיבוץ גבוה ממרבית המתחרים גם עבור חיפושים כלכליים ונותן לך שליטה על מה יחשף ללקוח הפוטנציאלי – פסיפס דואג לחשוף אותך בפני לקוחות פוטנציאליים שהיו מתקשים למצוא אותך בכל דרך אחרת.

בניגוד למרבית אתרי כרטיסי הביקור ברשת שאותם תוכל למצוא עבור חיפוש שמי בלבד, פסיפס מצליח להביא את כרטיס הביקור שלך לדירוגים גבוהים בגוגל גם עבור חיפושים גנריים יותר. האם מתאים לך להיות בדף הראשון בגוגל עבור סוג המקצוע בו אתה עוסק? מה לגבי חיפוש השירות שאתה נותן? פסיפס נמצא גם שם ובכך חושף אותך ללקוחות חדשים, ממצב אותך כמוביל בתחומך ומפיץ את המסר האישי והעסקי שלך ללקוחות פוטנציאליים רבים יותר מכל אחד אחר.

חיפוש לפי מקצוע - מנהל הפקה חיפוש לפי מקצוע - מדריכת התפתחות תינוקות

להרשמה לפסיפס - לחץ כאן!

חשיפת כרטיס ביקור עסקי – בחיפוש לפי מילות מפתח:

נדיר לראות כרטיסי ביקור של אינדקסים שונים מדורגים גבוה עבור מילות חיפוש. דבר זה נובע מהאופי שבו מנועי החיפוש קוראים את הרשת ואופן בניית אתרי הכרטיסים השונים (אינדקס אתרים או מדריך עסקים). פסיפס לעומת זאת בנוי מעט אחרת (וזהו סוד מקצועי) – דבר שמאפשר לנו לקבלת עבורכם דירוג גבוה במנועי החיפוש גם עבור מילות חיפוש רלונטיות בנישת העבודה/עסק שלך. דבר זה מאפשר לבעל הכרטיס לקבל חשיפה ממוקדת ללקוחות פוטנציאליים בעלות נמוכה וללא צורך בהשקעת זמן מיותרת!

חיפוש לפי מילות חיפוש - מתנות מעוצבות ליולדת חיפוש לפי מילות חיפוש - דפוס אומנותי

להרשמה לפסיפס - לחץ כאן!