הוסף רשימה לאיסוף נתונים מלקוחות פוטנציאליים

אפשרות זו נעולה כעת למשתמשים חדשים, כאשר אפשרות זו תיפתח מחדש הודעה מסודרת תצא לכלל החברים באתר, תודה על הסבלנות…

 

אתר פסיפס מאפשר לך להוסיף כלי מיוחד שיאפשר לך לקבל פרטים של לקוחות פוטנציאליים!

בעולם העסקי מי שמתמהמה מפסיד – מי שלא זמין מפספס עסקה…

דף הפרופיל שלך באתר פסיפס מאפשר לך להזין את כלל הנתונים שלך, כך שלקוח פוטנציאלי יוכל ליצור איתך קשר, אך במקרים רבים לקוחות שמחפשים פתרון מיידי יעברו לנותן השירות הבא במידה שאין תשובה, אז למה לא לתת להם אפשרות להשאיר את הפרטים שלהם כך שאתה תוכל ליצור איתם קשר!

ויותר מכך- לקוחות שנמצאים בשלבי גיבוש הצורך של השירות שלך לא ששים לגשת ולבצע את הפנייה בפועל ובמקרים רבים אפילו אם רשמו את הפרטים שלך להתקשרות עתידית הרוב המוחלט – לא ייצור קשר בסופו של דבר.

לעומת זאת במידה והשאיר הלקוח פרטי התקשרות – יצירת הקשר נהפכת לפשוטה, כעת כל מה שנותר לך הוא להרים את הטלפון או לשלוח מייל. כאשר הכדור עובר אליך הסיכוי כי לקוח פוטנציאלי יהפול ללקוח משלם עולה משמעותית.

 

כעת ביכולת להוסיף תיבת התקשרות לפרופיל האישי שלך באתר פסיפס.

כאשר לקוח מגיע לדף שלך ניתנת לו האפשרות להשאיר את פרטיו, כאשר הוא עושה זאת הפרטים שלו נשלחים אוטומטית למייל שלך, כך שתוכל לחזור אליו במועד שנוח לך. מעבר לכך ע”י שימוש בתיבת התקשרות תוכל להשאיר את פרטי ההתקשרות שלך, כדוגמת הטלפון, חסויים. במידה ואתה רוצה, מערכת פסיפס גם תאפשר לך לשלוח את פרטיך לכתובת המייל של הלקוח באופן אוטומטי, כך שהוא יוכל ליצור איתך קשר גם בעתיד!

 

שימוש במערכת כזו כאשר היא נרכשת באופן עצמאי יכולה לעלות אף יותר מ-200 ש”ח בחודש. אתר פסיפס לעומת זאת מעמיד את השירות כך שכל החברים בו יוכלו להנות משירות זה באופן משותף ובכך להוריד את העלות ליחיד!

מחיר הוספת תיבת ההתקשרות לדף הפרופיל האישי שלך באתר יכולה להתבצע בכל שלב במחיר של 26 ש”ח לחודש, אך תוכל להוסיף את תיבת ההתקשרות לדף הפרופיל שלך במחיר מוזל של 13 ש”ח בלבד (הנחה של כ-50%) ולהנות מהנחה זו כל עוד הינך חבר באתר!

בחר את המסלול הרצוי לך:

דף פרופיל פרמיום + תיבת התקשרות             דף פרופיל פרמיום בלבד

 

מחיר כולל של 40 ש”ח בחודש                מחיר כולל של 27 ש”ח בחודש