קובי אברהם, לבלוב

אבחון טיפול והעצמה של ילדים מבוגרים ומשפחות עם צרכים מיוחדים

Koby Avraham - livlov

לבלוב הינו מרכז להעצמת ילדים , מבוגרים ומשפחות עם צרכים מיוחדים.

 

איזור פעילות:
מרכז (מקבל עבודות מכל חלקי הארץ)

על עצמי:
שמי קובי אברהם , תושב גדרה. אני אב לארבעה ילדים מדהימים, שלושה מתוך הארבעה חיילים בצה”ל, הבת הצעירה תלמידת חטיבה.
בשנה שעברה, עברתי שינוי גדול מאוד בחיי. החלטתי לנקוט ביוזמה, לקחת אחריות חברתית לעשות הכל בכדי לסייע לאותם ילדים, מבוגרים , ומשפחות המתמודדות עם הפרעות קשב וריכוז ומעל לכל לאלה המתמודדות עם “ילדי ה ADHD ” .
נרשמתי ללימודים בתחום הטיפול והאבחון של הפרעות קשב וריכוז, בתוך כך גם התחלתי לקרוא ספרות מקצועית בתחום, מכל הקשת המקצועית.
הכל הכל כדי לסייע ככל שניתן.

ולמה?

לאורך השנים, נתקלתי לא מעט בהורים אובדי עצות, בילדים נסערים, במורים שלא יודעים מה לעשות. הורים שהם בעלי עסקים, שהתמודדות עם הקשיים האלה ומה שהם מביאים איתם, מביא לקריסה מוחלטת של העסק שהם בונים. ויש גם משפחות שלמות שאין להן את הכלים להתמודד עם הקשיים, החיכוכים, חוסר ההסכמות לגבי הדרך הטיפולית (כן ריטלין, לא ריטלין). קשיים שמביאים בסופו של דבר לפרוק המשפחות. למרות ריבוי בעלי המקצוע שעוסקים בנושא , מעטים מאוד מבין אלה שאני נחשפתי אליהם במהלך השנים אשר מעבירים את המסר הברור והחד משמעי:
בהפרעות קשב וריכוז מטפלים בהרבה אהבה, הרבה סבלנות והרבה מאוד סובלנות.

אז למי לסייע קודם?

נשאלת השאלה במי לטפל קודם? כל כך הרבה אנשים מעורבים. כל אחד עם הרגשות והמטען שלו, כל אחד עם הקשיים שלו בתחום הקשב והריכוז. לאחר כל אלה החלטתי לעשות מעשה. ללמוד את התחום לעומקו, להעביר את המסר, ביחד ובשיתוף עם כל אלה שמתמודדים עם הנושא יום – יום, שעה – שעה.

מבוגרים – קו ההגנה על הילדים וקו החזית הראשון אל מול הממסד, שם נמצאת התשובה. ולאו דווקא כהורים או כמנהלים, זה מגיע כתוצר נלווה, מבוגרים, כי רבים לא אובחנו ורבים כלל לא יודעים עד כמה זה משפיע עליהם בחיי היום.

אז לשם כך אנחנו כאן , לדאוג לכך שהילדים שהם בנפשנו, יוכלו לגדול לעולם רגוע יותר בטוח יותר ומעל לכל אוהב סבלני וסובלני.

עלות לשעה/מוצר:
מאוד תלוי בסוג ובמשך זמן הטיפול.

הסמכה פורמלית:
מתמחה בהפרעות קשב וריכוז.

פרטי התקשרות:
livlov.koby@gmail.com
050-3132367

אתרים:
http://www.livelove.co.il

 

 


הוספת תגובה