איזבלה זויברמן

izabella zoibermanאימון הווייתי לחיים

איזור פעילות:
מרכז

על עצמי:
אני איזבלה ואני מאמנת אישית לחיים. האימון ההווייתי שונה מהאימון הקונבציונלי בעיקר בעובדה שבתהליך האימון ההווייתי תלמד להכיר את עצמך, תתקרב לעצמך ומשם יתאפשרו דברים חדשים במציאות שלך.

אנחנו יודעים לעבוד דרך פעולות ותוצאות ולא רואים את מי שאנחנו כבני אדם. לרובנו אין גישה להוויה, אבל זה רק כי אנחנו לא מאומנים בזה. כל חיינו אומנו דרך פעולה ותוצאה.

אני יודעת שכל תוצאה היא פונקציה של הוויה. זה מסביר את העובדה שאנשים שונים עושים את אותן פעולות ולא מפיקים תוצאות זהות. זו הסיבה שאנחנו עושים את הפעולות ה’נכונות’ ולא משיגים את התוצאה אליה כיוונו.

דרך חקירה, דרך התבוננות שמביאה לבהירות יוצאת דופן, שמפנה את הדרך. מתוך מקום נקי, אחרי ששחררנו מה שהיינו צריכים, למדנו להכיר את עצמנו טוב יותר, פיתחנו משהו חדש במי שאנחנו – אם זה אומץ או קבלה או שמחה – כל אחד מה שנכון לו, אנחנו פנויים, מצליחים, מאושרים ושלווים. מתחולל מפנה במי שאנחנו ובעקבות זה העשייה שלנו היא נינוחה ונכונה ולא עשייה של מאמץ וסיזיפיות.

אימון אישי זה מתאים למי שמעוניין לחולל מפנה דרך ההוויה – בזוגיות, במערכות יחסים, ביחסים עם כסף, בעסק, בקריירה, בשקט הנפשי וברווחה האישית, ועוד.

הסמכה פורמלית:
מאמנת אישית מבית Emotion

פרטי התקשרות:
izabellahod@012.net.il
054-3974953

אתרים:
www.izabella.co.il

 

 


הוספת תגובה