עדית קאופמן – סטרול

פסיכולוגית קלינית וחינוכית מומחית, מדריכה בפסיכולוגיה חינוכית

איזור פעילות:
מרכז (מקבל עבודות מכל חלקי הארץ)

על עצמי:
שם העסק: “ש(ל)ווה לכל נפש” = קליניקה לטיפול פסיכולוגי. בעלת העסק: פסיכולוגית קלינית וחינוכית מומחית ומדריכה בפסיכולוגיה חינוכית, בעלת ניסיון של למעלה מ-20 שנה.

קצת על עצמי: אני פסיכולוגית קלינית וחינוכית מומחית ומדריכה בפסיכולוגיה חינוכית, בעלת ניסיון בטיפול בילדים, בני-נוער, מבוגרים, הדרכת-הורים, צוותים מקצועיים והנחיית-קבוצות, של למעלה מ-2 עשורים, הן בשרות הציבורי והן באופן עצמאי. בעלת קליניקה פרטית.

הקליניקה – שקטה ונעימה, באווירה ביתית, חמה ואינטימית. ממוקמת בקומת קרקע, באזור מגורים, בשכונה צפונית בתל-אביב. החנייה חופשית ובשפע, נגישות לבעלי מוגבלות פיזית.

הגישה הטיפולית – הגישה הטיפולית המרכזית לפיה אני עובדת היא הגישה הפסיכודינאמית, תוך שילוב של עקרונות קוגניטיביים-התנהגותיים ונראטיביים, בהתאם לצורך ולסיבת הפנייה. הידע המקצועי הנרחב שרכשתי בגישות טיפוליות שונות, מאפשר לי להתנהל בגמישות מסויימת, לפי צרכי המטופל. יחד עם זאת, עבודתי מאופיינת במתן יחס אנושי, תומך, מקבל ולא מנוכר, המכוון לפתרון בעיות ומאפשר צמיחה והתפתחות אישית.

בנוסף לעבודה הפרטנית, אני גם מנחה קבוצות הורים ומתמחה במיוחד בהנחיית קבוצות להורים של מתבגרים. במהלך שנות עבודתי צברתי ניסיון רב במיוחד ב-3 תחומי טיפול:

  • טיפול בילדים ובהורים, שחוו גירושים ומתמודדים עם הקשיים הנובעים ממצב זה.
  • טיפול בילדים, בני-נוער ומבוגרים בעלי דימוי-עצמי נמוך, המשפיע לרעה על תיפקודם ותחושתם העצמית. בטיפול, אני מסייעת בפיתוח דימוי עצמי מציאותי וחיובי.
  • טיפול פרטני בתמבגרים והדרכת הורים למתבגרים בהתמודדות עם המעבר מחברת הילדים לעולם המבוגרים, המאופיין בטלטלות רגשיות, סתירות פנימיות וחוסר יציבות.

המחיר – אני מאמינה שטיפול נפשי צריך להיות נגיש לכל אדם ובמחיר שווה לכל נפש ולכן התעריף לפגישה הוא שפוי ומהווה שיקלול ממוצע בין העלות של טיפול פסיכולוגי הניתן בקופ”ח, לבין גובה המחיר של שעה טיפולית בשוק הפרטי. פגישת ההיכרות הראשונית ניתנת במחיר נוח במיוחד.

שעות פעילות:
ע”פ תיאום מראש.

עלות לשעה/מוצר:
300 ש”ח לפגישה

הסמכה פורמלית:
MA בפסיכולוגיה קלינית של הילד מאוניברסיטת בר-אילן

פרטי התקשרות:
ofirsiis@zahav.net.il
050-7200593
כתובת קליניקה: שלום אש 13, תל-אביב

 

 


הוספת תגובה