דנה יניב

דנה יניב - מאמנת נשיםמאמנת נשים

איזור פעילות:
מרכז (מקבל עבודות מכל חלקי הארץ)

על עצמי:
בעידן המודרני, אנו הנשים ממלאות תפקיד יותר ויותר מרכזי. אם זו הקריירה, הזוגיות, המשפחה, נדמה שאין מנוס מלהיסחף למרוץ המתיש והמלחיץ הזה.

עם כל כך הרבה דברים ש”צריך” לעשות , איפה נשאר זמן לרצונות שלנו?

אני מזמינה אתכן לעצור לרגע, לקחת נשימה עמוקה ולחשוב היטב האם אתן מכתיבות את הקצב של חייכן, האם אתן קובעות לאן המסלול מוביל ובכלל, האם אתן עושות את זה עם חיוך?

שמי דנה יניב, אני אימא לשלושה, נשואה לאיש קבע ובמשך השנים גם אני השתייכתי למרוץ הזה. מעצם היותי “נשואה לצבא” רוב חיי הבוגרים לוו במעברים מבסיס לבסיס, מעבודה לעבודה, בהקמת משפחה וגידול ילדי, ברדיפה אחר ידע והשכלה והתקדמתי בדיוק לאן שכולם ציפו, רק דבר אחד קטן היה חסר, מה בעצם אני רוצה?!

כדי למצוא את התשובה, עצרתי לרגע ולמדתי לראות גם את הצדדים החיוביים של חיים אלו, איך אפשר להתחזק מהם, איך אפשר להתעצם וללמוד מהם ואיך אני יכולה ליצור לעצמי את המציאות הרצויה לי.

כיום ניתבתי את מסלול חיי ואת ניסיוני המקצועי לתחום האימון במטרה לסייע לכן למצוא ולהגשים את הרצונות והשאיפות שלכן, לעזור לכן להתגבר בהצלחה על המכשולים והמשברים שבחיים ולהפנים, בדיוק כמוני, כי מחשבה בריאה יוצרת חיים בריאים.

אז אם את רוצה להגשים את עצמך ולא בדיוק יודעת איך, אם את מרגישה קצת תקועה בחיים או נמצאת בצומת דרכים, אם את רוצה לחזור לאור הזרקורים של חייך, הצטרפי אלי, יחד נצא למסע בו הכול יכול לקרות…

פרטי התקשרות:
danaya@zahav.net.il
054-3137316

אתרים:
http://danlp.bizmakebiz.co.il/

 


הוספת תגובה