אנ”י

מרכז אימון נשי – המשרד לקידום מעמד האישה – בשיתוף עם החברה העירונית

איזור פעילות:

מרכז – ראשון לציון

על המרכז:

מרכז אימון, ראשון מסוגו בארץ המהווה חלק בתצריף העירוני להעצמת נשים.

בשנת 2007 הוקם ביוזמה משותפת של המשרד לקידום מעמד האישה בעיר ויזמות עסקית פרטית, של הגב’ אילנית אפריים,  מרכז האימון, פועל מאז בהצלחה מרובה ונותן שירות למאות נשים בעיר מדי שנה.

במרכז פותחה טכניקת אימון ייחודית, המשלבת מגוון רחב של גישות ושיטות, תוך שימת דגש על הקונפליקטים והדילמות המרכזיות בעולמן של נשים (Life Coaching for women). 

החזון של אנ”י הוא שינוי חברתי במעמדן של נשים, העצמה, באמצעות, טכניקה אימונית ייחודית.

“Life Coaching For Women” טכניקת אימון ייחודית לנשים שפותחה במרכז ומותאמת לצרכים הספציפיים המייחדים נשים במציאות  היום יום, תוך שימת דגש על הקונפליקטים והדילמות המרכזיות בעולמן של נשים.

נשים רבות נתונות במלכוד מעצם ריבוי המטלות. נשים מטפחות קריירה , זוגיות ומשפחה.

נשים מנסות להשמיע את קולן ולמצוא את אושרן וייעודן אך הציפיות החברתיות, סותרות פעמים רבות את מטרתן. להיות אשת קריירה ולממש את עצמך בתחום המקצועי ומנגד התפקיד המסורתי של ניהול הבית, הציפייה לאימהות מושלמת עדיין קיימת ציפייה כלפי האישה.

האימון ,אשר נקודת המוצא העיקרית שלו היא שאלת הלשם מה? והגדרת החזון תוך שינוי מעשי בחיים. מאפשרת לנשים לבחון את חייהן ופעמים רבות לפעול לראשונה מתוך רצון, כישרון ויכולות, ולא רק מתוך התניות וציפיות חברתיות.

נקודה נוספת וחשובה היא האלימות והדיכוי. לרוב נשים הן אלה אשר נמצאות תחת איום, אלימות כלכלית, מילולית ונפשית. (בלי קשר למעמדן הכלכלי או החברתי) פעמים רבות האימון מכניס “יש” אחר במקום ה”יש” הקיים מאפשר את עזיבת הדפוסים הישנים והאפשרות לחיים והזדמנות נוספת.

במחקר אשר נערך על ההבדלים בתפיסה בין הפסיכולוגיה לאימון. נאמר כי הפסיכולוגיה היא ההבנה, ההכרה והאימון הינו המימוש בחיים, שינוי מעשי. אימון נשי מסתכל מנקודה הוליסטית רחבה על האימון ככלי לשינוי חברתי, אישי ומקצועי. תוך הבנה שלא ניתן להפריד את אלו מאלו.

המיוחד בפרויקט של אנ”י שהשרות משתלב כשווה ערך לשרותים עירוניים “מסורתיים” אחרים בעיר.

גישה שיתופית רב מערכתית “אנ”י” מזמינה לשיתוף פעולה מעשי, גופים עירוניים, עסקיים  וציבוריים  מתוך אינטרס משותף לטובת העצמת קהילת הנשים.

התאמה אישית שבו צוות מתמחה בראיונות קבלה כדי להתאים ולאפשר מענה והבחנה  אישית לפונה, ע”י מנעד רחב של מאמנות מגישות ושיטות אימון שונות ובמידה של חוסר התאמה לאימון נבדקים אפיקי סיוע נוספים שמאפשרת  הקפדה על הכשרה מקצועית ועל ניסיון מעשי המתבסס על ההשכלה וניסיון החיים, אישי ותעסוקתי (מעבר לאימון).

בנוסף, ההשתלמויות וההדרכה לצוות המאמנות שמאפשרות למתאמנת ליהנות מהאימון הטוב ביותר ולמאמנות לבקר את עבודתן ולהתפתח מבחינה מקצועית ואישית.

פרטי התקשרות:
כתובת: רח’ ההרדוף 5,
ראשון לציון  75720
טלפון: 03-9513436
פקס:03-9412994
ilanit.coach@gmail.com

אנ”י בפייסבוק 

 


הוספת תגובה