ענת אוהד

Anat Ohadמגשרת ומאמנת לניהול וישוב קונפליקטים

איזור פעילות:
מרכז

על עצמי:
משם לפה -  שתי מילים שמקפלות בתוכן את הדרך שבה הלכתי ושהובילה אותי למקום בו אני היום.

מאמנת ומגשרת מוסמכת, שמלווה באהבה אנשים במסע שמהותו היא, צמיחה לשינוי והגשמה. נשואה ואם לשתי בנות.

קרוב ל -20  שנים עסקתי בניהול חברות ובפיתוח מערכי הדרכה, שיווק ומכירות. בעשר השנים האחרונות ניהלתי ביחד עם שותפה חברה שהקמנו – עבודה שהיו בה, עניין ואתגר ושזימנה לי התנסויות וחוויות מיוחדות, אך יותר מכל היא נתנה לי את הזכות להעביר סדנאות, לפגוש, ולהכיר מאות אנשים.

נקודת מפנה בחיי הייתה לפני כ – 5 שנים, כאשר קיבלתי הצעה להשתתף בקורס גישור, קורס שפתח בפני דלת לעולם מרתק שאליו נשאבתי במהירות רבה.

כאשר חיפשתי אחר כלים נוספים שיסיעו לי בעבודת הגישור, בחרתי ללמוד אימון אישי. כבר במהלך קורס המאמנים, ידעתי שמצאתי את היעוד שלי והדרך הנכונה עבורי הייתה ברורה לי.

מילות השיר שכתב מאיר גולדברג: “תעשי רק מה שאת אוהבת, רק מה שאת חושבת  שיהיה לך טוב”, לא הפסיקו להדהד בראשי ואני ידעתי שבדרך להגשמה, עלי לקבל החלטה ולעשות שינוי משמעותי שישליך על עבודתי ועל העסק שבניתי.
החלטה שקיבלתי, תאמה את משאלות הלב ואני יצאתי לדרך חדשה.

בעבודתי כמאמנת, אני משלבת כלים מתחומי האימון והגישור ועובדת ע”פ מודל ייחודי של אימון לניהול וישוב קונפליקטים אישיים ומקצועיים. אני מעבירה סדנאות חווייתיות להעצמה ולהתמודדות עם קונפליקטים. כתרומה לקהילה, אני פעילה ומתנדבת כמגשרת במרכז הגישור העירוני קהילתי ברחובות. רואה בעבודתי זכות גדולה ולכל אורך הדרך אני אוהבת ועושה, עושה ואוהבת.

אני מזמינה אתכם, למסע מרגש שאליו יוצאים מתוך בחירה, שטומן בחובו רגעים נפלאים של  ציפייה, התרגשות ושמחה, התמודדות עם אתגרים וסימני שאלה, תוך גילוי נקודות עוצמה ומיצוי הפוטנציאל האישי. המסע מההווה המצוי לעתיד הרצוי -  מפה לשם.

הסמכה פורמלית:
או”פ – מדעי החברה והרוח, תקשורת, אימון, גישור, פרקטיקום בגישור, הנחיית קבוצות

פרטי התקשרות:
anatohad.wein@gmail.com
050-7310115

 

 


תגובה אחת על ”ענת אוהד“

הוספת תגובה